Swędzenie i serowate upławy po stosunku - co to?

Witam! Od jakiegoś czasu zauważyłam, że 1-2 dni po stosunku odczuwam swędzenie przy ujściu pochwy, jest ono zaczerwienione i mam białe, bezzapachowe, serowate upławy. Stosuję antykoncepcję hormonalną i wcześniej takie przypadłości się nie przydarzały. Dodam, że w okresie w którym nie dochodzi do stosunku żadnych z tych objawów nie odczuwam. Co to może być? Czy grzybica może być "utajona"?
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisywane objawy mogą wskazywać na grzybicę narządów rodnych.
Wskazują na to nieprawidłowe upławy, świąd, pieczenie.
Podczas stosowanej antykoncepcji hormonalnej dolegliwości te mogą często nawracać.

U Partnera przebieg może być bezobjawowy.

W celu potwierdzenia przypuszczeń konieczna jest wizyta u ginekologa. Jeżeli rozpoznanie zostanie potwierdzone, rozważyć należy równoczesne leczenie Partnera.

Pozdrawiam