Swędzenie i wydzielina z pochwy

witam! mam 18 lat. co to może byc swędzenie i dziwna wydzielina okolic imtymnych. lekceważyłam sobie to 3 lat. bardzo sie boje że to coś bardzo poważnego. a do ginekologa boję sie isć. prosze o porade

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku wizyta w poradni ginekologicznej jest konieczna. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe. Nie ma powodu do obaw przed wizytą u ginekologa - jest to lekarz jak każdy inny.