Swędzenie i wzmożona ilość wydzieliny z pochwy

Witam. Do tej pory miałam prawidłowe dni płodne - przejrzysty, ciągnący śluz. Od kilku cykli, podczas dni płodnych, gdy pojawia się więcej wydzieliny to okolice intymne zaczynają piec, swędzieć. Śluz zazwyczaj jest bardzo wodnisty, czasem grudkowaty, mleczny, czasem pojawia sie ciągnący. Objawy zupełnie jak przy grzybicy pochwy, jednak mi objawia sie to tylko podczas dni płodnych. Reszta część cyklu jest normalna - nie ma swędzenia, pieczenia, nagle wszystko znika. Proszę o opinie. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy rzeczywiście wskazują na infekcję. Zdecydowanie warto byłoby skonsultować się ze specjalistą ginekologiem oraz wdrożyć prawidłowe leczenie.