Swędzenie i zaczerwienienie w okolicy krocza a grzybica

Od 2 miesięcy występuje u mnie swędzenie i zaczerwienie w okolicy krocza. Do tego jakieś guzki i tak jakbym się więcej pocił w koku. Chciałbym zapytać czy to grzybica? i czy są jakieś śroki bez recepty żeby z tym walczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza urologa lub lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badanie lekarskiego nie można tego określić.