Swędzenie łydek, krostki i infekcje pochwy po świerzbie

Witam razem z mezem mielismy swierzba, wyleczylismy go plynem stosujac co 3 dni.Jednak caly czas od tamtej pory swedza mnie lydki wyskakuja mi krostki.Mialam rowniez infekcje pochwy.Czy to moze byc powiazane?Jaki jest powod swedzenia?dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ważne żeby lekarz mógł zobaczyć miejsca swędzące oraz mógł je zbadać. Bez tego bardzo cieżko stwierdzić co może być przyczyną. Pozdrawiam