Swędzenie łydek, piszczeli i silne bóle nóg

prosze o odpowiedz swedza mnie łydki piszczele kolana mam ogien przy tym ciagły bol to trwa bardzo długo uzywam spray do psikania zele w koncu nie wiem co jeszcze jeden lekarz diosmina drugi spray bylam u ortopedy to stwierdził ze mam uszkodzone ciesni mesni boli jak diabli do tego dochodzi bol w pachwinie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wynikać z nieprawidłowości układu kostno-mięśniowo-stawowego czy naczyniowego. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.