Swędzenie łydki i zaczerwienienie a negatywny wynik badania w kierunku boleriozy

Witam, Jakies 5 lat do tylu swedziala mnie lydka. wieczorem pod spodniami okazalo sie ze mam zaczerwienienie. z dnia na dzien zmienialo sie i po 2-3 dniach wygladalo jak 3 cm zaczerwienie gdzie naokolo jego byl ogromny czerwony piercien na prawie cala lydke. wtedy jeszcze nie wiedzialam ze jest to objaw ukaszenia kleszcza.a dodam ze zadnego kleszcze nie znalazlam. 2 mies temu zrobilam badania na borelioze. jednak wynik byl negatywny tak jakby boreliozy nie bylo. co dalej robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Zebranie wszystkich wyników oraz danych z wywiadu medycznego pozwoli nakierować odpowiednie dalsze postępowanie.