Swędzenie między wargami a możliwość zastosowania maści Triderm

Parę miesięcy temu ginekolog mi przepisał maść triderm, gdyż miałam pryszczopodobne krosty w sferach intymnych. Maści nie uzywalam, bo sie troche balam po przeczytaniu ulotki, a krosty zniknely same. Of kilku dni swedzi mnie między wargami. Przypuszczam ze moze grzybica. Czy moge w takim wypadku posmarowac tam ww. Maścią?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest to zakażenie grzybicze to może Pani użyć tridermu jednak lepiej kupić maść clotrimazol (ten sam składnik co w tridermie bez dodatku sterydu). Nie jest to droga maść.