Swędzenie moszny i krostki na brzuchu

Witam , moim problemem jest swędzenie moszny po lewej jej strony w efekcie drapania robi się to miejsce czerwone, suche i zaczyna pękać. Wstydzę się z tym iść do lekarza i proszę o poradę. Mam jeszcze jedno pytanie ostatnio na brzuchu wyszło mi parę Chrostek nie drapiąc tego strasznie swędzi, piecze i boli w końcowym efekcie. proszę o poradą pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją grzybiczą. Nie można wykluczyć alergicznego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.