Swędzenie moszny u 21-latka

Witam :) mam taki problem ponieważ swędzi mnie moszna, ale najbardziej prawa cześć, skóra jest taka biała na mosznie jak się drapie i nie wiem dlaczego mnie swędzi :( może to od golenia bo mam krótkie włoski i dlatego mnie uwierają nie mam pojęcia, moszna nie swędzi mnie cały czas ale jak zacznie to swędzi :( proszę o pomoc bo się martwię o swoją męskość :(

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem infekcji i wymagają wdrożenia odpowiedniego leczenia. Sugeruję wizytę u dermatologa lub lekarza POZ.