Swędzenie na udach podczas biegania

Dobry wieczór . Od jakiegoś czasu wróciłem do biegania na dłuższe dystanse . Podczas biegu na dworze (ok po 10min) nagle czuje pieczenie i mega swędzenie na udach ( tylko i wyłącznie) . Czym może to być spowodowane? Nie jest to alergen na pot bo na siłowni biegam na bieżni po 40 min ( długie , krótkie spodenki) oraz na treningach też się człowiek poci. Zatem zmiana temperatury ? dzięki za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć,