Swędzenie na zewnątrz przy hemoroidach

Dzien dobry od conajmniej 4 miesiecy walcze z hemoroidami masci typu posterisan i czopki mi nie pomogly.Przy tego typu hemoroidach mam tylko swedzenie na zewnatrz.Nie mam problemu ani bolow w oproznianiu sie.Tylko to swedzenie.Czy preparat z kora debu wyleczy to?Prosze o odpowiedz.

Powinna Pani udać się do doświadczonego proktologa. Ma Pani tzw. świąd odbytu, może on być spwodowany różnymi przyczynami od hemoroidów do uszkodzenia zwieraczy odbytu po porodzie. Nie da się Pani pomóc bez badania. Więcej informacji znajdzie Pani na naszej stronie www.melitamedical.pl