Swędzenie napletka i szorstka skóra na penisie

Mam pewien problem z moim penisem. Otóż od paru dni swędzi mnie napletek (na samej górze), a od długiego juz czasu moja skóra na zołędziu jest taka szorstka i sucha . Oprocz tego na zoledziu pojawily sie male krosty. Podejrzewam ze to moze byc wina czestego stosowania mydła i mycia tych okolic. Ogólnie te okolice nie bolą a oddaje mocz bez problemów. W tamtym roku brałem dużo antybiotyków i czy możliwe ze to przez obniżenie odporności dostałem jakieś grzybicy? Prosze o porade..

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.