Swędzenie nóg od kilku tygodni

Od kilku tygodni swędzą mnie całe nogi. Najczesciej wieczorem. Co to moze oznaczac? Stosowalam wszystkie mozliwe balsamy, kremy lecz nie pomogly. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez dokładniejszych informacji i zbadania Pani trudno coś powiedzieć... Może to poprostu sucha skóra? Proszę spróbować kilka razy dziennie, a szczególnie po kąpieli smarować nogi oliwką taką dla dzieci, ważne jest też przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów około 2 l wody niegazowanej. Jeśli to nie pomoże proszę udać się do dermatologa.