Swędzenie nóg od ud do stóp od niecałego miesiąca

Witam, od niecałego miesiąca swędzą mnie nogi od ud do stóp. Stosowałam maść Hydrocortisonum Oceanic ale niewiele mi to pomogło. Co to może być?Ania

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.