Swędzenie odbytu i krew w stolcu

Witam! Jestem 26 letnią kobietą , od kilku lat cierpię na swędzenie odbytu ! Przyznam, że jest to bardzo dokuczliwe . Kilka razy już byłam badana przez specjalistę , lecz żaden z nich jasno nie określił co mi dolega ! Miałam nawet robioną kolonoskopię , ale niestety też nie przyniosło to rozwiązania ! Od czasu do czasu w stolcu pojawia się jasno czerwona krew . Bardzo niepokoją mnie te dolegliwości . Najgorsze są noce w tedy swędzenie narasta , potrafię drapać się do krwi ! Bardzo proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację z proktologiem, gdyż wspomniane objawy mogą być skutkiem tzw mokrego odbytu lub konsekwencją choroby hemoroidalnej.