Swędzenie okolic intymnych i beżowy śluz po pettingu

Witam. Podczas ostatniego cyklu pieściliśmy się wraz z chłopakiem rękoma. Wg niego nie było żadnego kontaktu z plemnikami. Mam regularnie okresy jednak teraz spóźnia mi się już 3 dni. Dodam, że nigdy nie uprawiałam jeszcze seksu, możliwe jednak, że ostatnio chłopak przerwał mi błonę. Dodatkowo chyba zaraziłam się czymś gdyż dokucza mi swędzenie okolic intymnych i beżowy śluz. Co jest możliwą przyczyną? Czy okres będzie później? Robiłam test ciążowy, jest negatywny ale może jest za wcześnie.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej doszło do rozwinięcia się zakażenia dróg rodnych. Proponuję konsultację w poradni ginekologicznej. Test ciążowy jest już wiarygodny.