Swędzenie okolic intymnych i nóg

okolice intymne oraz całe nogi mnie niesamowicie swedza, nie moge przestac sie drapac ... Nie wazne czy jestem w domu, w lozku, na fotelu cy w wannie. Odkad pamiętam mam na nogach krostki ktore dermatolog zdiagnozował jako zapalenie mieszek włosowych. Nigdy mnie nie swędziały. w okolicach intymnych pojawily sie roznych rozmiarow krostki ( bolesne i swedzace) Chwilowo nie mam jak skorzystac z pomocy lekarza poniewaz nie jestem ubezpieczona a na odplatne wizyty zwyczajnie mnie nie stac :( pomocy !

Milena Lubowicz

Niestety nie jestem w stanie bez badania powiedzieć jaka może być przyczyna tych zmian. Mogą to być zmiany alergiczne, ale i mogło dojść do nadkażenia mieszków włosowych. Myślę, że nie obejdzie się bez wizyty u lekarza, gdyż konieczne mogą być leki na receptę.
Pozdrawiam