Swędzenie palców po masturbacji

Witam, mam pytanie na które nie potrafię nigdzie znaleźć odpowiedzi. Otóż, po masturbacji zawsze swędzą mnie palce, na skórze pojawiają się małe pęcherzyki wypełnione płynem, później skóra robi się sucha i łuszczy się. Dodam, że robiłam badania i nie mam żadnego zakażenia pochwy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszą koniecznie udać się do lekarza dermatologa, pogoda nie będzie można coś więcej powiedzieć