Swędzenie penisa

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu swędzi mnie penis. Swędzenie występuje co parę dni i jest bardzo delikatne. Czytałem w internecie już o tym, ale u mnie żaden problem z moczem nie występuje (oddaje regularnie, w normalnych ilościach, bez bólu żadnego). Żadnej wydzieliny nie ma. Podobnie z reszta jak zaczerwienienia, które mogłyby sugerować grzybice. Co może być powodem? Jak się tego swędzenia pozbyć? Może to jest stan zapalny układu moczowego? Ale w końcu tego bólu przy oddawaniu moczu nie ma. Na zapalenie układu moczowego znalazłem takie lekarstwa: Ż***, U***, U***. Pomyślałem tez o domowym sposobie. Mianowicie przegotowana woda + sok z cytryny w dużych ilościach. Może bakterie wypłucze. Bardzo proszę o rady i wskazówki. Zaczynam się już martwić. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam

Sugeruję aby zakupił Pan delikatny preparat do higieny intymnej (do kupienia w aptece) + 2% roztwór kwasu bornego, którym będzie Pan przemywał okolicę 2 x dziennie po uprzednim umyciu się.
Proszę pamiętać, aby nie drażnić okolicy (a więc delikatnie osuszamy, a nie wycieramy ręcznikiem), nosić przewiewną, bawełnianą bieliznę.

Pozdrawiam