Swędzenie penisa po przygodnym stosunku - co to może być?

Witam serdecznie, od kilku dni czuję lekkie swędzenie penisa, można powiedzieć lekkie pieczenie, oraz zauważyłem lekko zaczerwieniony napletek (od wewnętrznej strony, widoczne jest to przy całkowitym ściągnięciu napletka). Nie odczuwam różnicy w pieczeniu podczas oddawania moczu. Prawdopodobnie przyczyna tego jest nie zachowanie ostrożności z mojej strony, kilka dni przed wystąpieniem objawów uprawiałem seks oralny bez zabezpieczenia z nieznajomą kobietą. Proszę o wstępną diagnozę i poradę co w takiej sytuacji powinienem robić. Chciałbym znaleźć antidotum bez konieczności wizyty u lekarza. Z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przyczyną Pana dolegliwości prawdopodobnie jest infekcja nabyta w wyniku niezabezpieczonego kontaktu seksualnego.
Przyczyną objawów może być infekcja grzybicza, bakteryjna, wirusowa.
Niestety bez badania lekarskiego i dokładnego zebrania wywiadu nie da się ustalić przyczyny dolegliwości a tym samym zalecić leczenia. Niestety wizyta u lekarza jest konieczna, najlepiej udać się do dermatologa.

W przyszłości najlepiej stosować zabezpieczenie, chroni Pana nie tylko przed ciążą ale również przed chorobami przenoszonymi droga płciową czy wirusowym zapaleniom wątroby.

Pozdrawiam.