Swędzenie penisa podczas masturbacji

Dlaczego jak '' się masturbuję (penisa) "to swędzi mnie penis tu z brzegu przy skórze pomożecie? Myślę że nie jest to jakiś wirus czy coś podobnego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Swędzenie może być spowodowane podrażnieniem. Nie można wykluczyć chorobowego podłoża dolegliwości. Warto udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.