Swędzenie, pieczenie i ból w okolicach pochwy

W wakacje miałam infekcje dolnych dróg, udało się wyleczyć, w październiku odbyliśmy stosunek lekki bez zabezpieczenia tydzień później z prezerwatywą po kilku dniach czuliśmy te same objawy swędzenie pieczenie ból w tamtych okolicach. ja się smarowałam lecz chłopak zlekceważył to teraz ma na penisie czerwoną skórę swędzi go boli na dodatek jeszcze jakaś kulka się zrobiła. Doktorze proszę o konsultacje co to może być czy to grzyb jakaś choroba czy co ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać wspólnie z partnerem do lekarza dermatologa/wenerologa. Może to być objawem wielu chorób przenoszonych drogą płciową. Pozdrawiam.