Swędzenie, pieczenie, krostki - co mi dolega?

Rano wstałam i czułam lekkie swędzenie połączone z pieczeniem. Zauważyłam, że na moich wargach sromowych pojawiły się białe krostki, a wargi są zaczerwienione. Co mi dolega? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety objawy wskazują na infekcję narządów płciowych. Być może przyczyną jest infekcja grzybicza. Niestety bez badania nie da się tego potwierdzić, konieczna jest wizyta u ginekologa. Dopiero po postawieniu rozpoznania możliwe jest zalecenie leczenia.

Jeżeli potwierdzi się infekcyjny charakter zmian, a jest Pani aktywna seksualnie, konieczne będzie rozważenie równoczesnego leczenia Partnera.

Pozdrawiam.