Swędzenie pleców i brak alergii

Witam. Jestem kobietą i mam 26 lat. Od dłuższego czasu strasznie, ale to strasznie swędzą mnie plecy. Nie mogę wytrzymać i szoruję się czym mogę. Nie mam żadnych alergii, a najbardziej swędzi mnie łopatka. Nie mam żadnych plam ani krost. Mąż nieraz mnie drapie po plecach. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie mozna coś wiećej pwoiedzięc.