Swędzenie po odbyciu stosunku

Po stosunku z dziewczyną w Pon. Następnego dnia pojawiło się swędzenie, miałem problem rano z odsunięciem napletka podczas mycia a także było dużo mastki. Udało mi się ściągnąć skórę jednak lekko pękła w 2 miejscach (skóra tam pęka mi niestety często, przez zbyt częste mycie oraz stosunki). Kolejnego dnia rano było to samo jednak pojawiło się zaczerwienienie przy końcówce napletka. 4. dnia stan właściwie się nie zienił choć zdjęcie napletka sprawia ból i trudności. Co to jest? Czym to leczyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją w obrębie prącia. Wskazana jest wizyta u lekarza.