Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzenie pochwy i biały osad na wargach sromowych a grzybica

Dzień Dobry . Ostatnio ja z moim narzeczonym kąpaliśmy się w płatkach róż po stosunku zaczeła mnie mocno swedziec pochwa a partnerowi wyszły krosty na penisie . Mam też również biały osad myśle ze to nie jest grzybica bo ten osad mam co miesiąc to strasznie boli a ona jest spuchnieta co to może być???
ponad rok temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Witam, z opisu trudno jednoznacznie postawić diagnozę: kontaktowa alergia? nadkażenie bakteryjnę? kandydoza? Proponuję wizytę u dermatologa. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy