Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzenie pochwy i biały osad na wargach sromowych a grzybica

Dzień Dobry . Ostatnio ja z moim narzeczonym kąpaliśmy się w płatkach róż po stosunku zaczeła mnie mocno swedziec pochwa a partnerowi wyszły krosty na penisie . Mam też również biały osad myśle ze to nie jest grzybica bo ten osad mam co miesiąc to strasznie boli a ona jest spuchnieta co to może być???
ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Panią objawy to wynik podrażnienia lub infekcji. Jeśli stosowali Państwo prezerwatywę, może być to także wynik uczulenia na lateks. W celu postawienia konkretnego rozpoznania oraz wdrożenia leczenia proszę udać się do specjalisty ginekologa.

0

Witam, z opisu trudno jednoznacznie postawić diagnozę: kontaktowa alergia? nadkażenie bakteryjnę? kandydoza? Proponuję wizytę u dermatologa. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy