Swędzenie pochwy i opuchlizna w macicy

Okres miałam 6 lipca, od miesiąca swędzi mnie pochwa, używałam clotrimazolum, jednak nie pomaga, więc zdecydowałam się isć jutro do ginekologa. Do tego dziś rano miałam mdłości, antykoncepcje stosuje od roku (tabletki vibin). Od kilku dni dodatkowo zauważyłam, że wejście do macicy jest bardzo spuchnięte (sprawdziłam palcem) Proszę o pomoc, co to takiego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.