Swędzenie pochwy i wynik histopatologiczny po konizacji szyjki macicy

Konizację szyjki macicy miałam 7tyg.temu. Po 4tyg.od konizacji stosowałam Albothyl, ale mam nadal swędzenie pochwy i od wczoraj zaczęłam stosować Fluomizin(czy to nie za szybko?Wynik histopatologiczny po konizacji wyszedł zły tzn.PAP IV,CIN III.Czy są jakieś lepsze tabletki dopochwowe od tych ,które wymieniłam.Zależy mi bardzo na odpowiedzi ponieważ jeszcze nie rodziłam dzieci a mam 38lat(jestem po 2ICSI,5IUI).Proszę o odopowiedź bo w Niemczech lekarze chcę mi najchętniej już wszystko usunąć

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, bez badania nie można nic powiedzieć.