Swędzenie podeszw u stóp

Panie Doktorze moje pytanie dotyczy stóp i ich swędzenia,a mianowicie co jakis czas na podeszwach rosna mi duze guzy jak po ukaszeniu i strasznie swędzą, czasem trwa to 2 godziny czasem kilka po tym czasie giną, tak sytuacja pojawia sie co jakiś czas i to w różnych momentach ; obserwowałam czy skóra jest sucha lub łuszcząca i nie ma żadnych zmian; co to może być a ja nie wiem do jakiego lekarza się udać

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizytę u lekarza dermatologa oraz rodzinnego celem oceny problemu. Pozdrawiam

Witam serdecznie,
proszę udać się do dermatologa. Może to być choroba infekcyjna lub alergiczna, zwłaszcza jeśli objawy nawracają.

Pozdrawiam,
ES