Swędzenie skóry głowy a łysienie

Przed łysieniem skóra głowy piekła czasem albo i było ze swędziała ale to może spowodowane było mocnym załupiezeniem którego cieżko było wyleczyc czy to mógłbyć objaw ze w tym własnie miejscu wypadna bo się tam już zaczynało coś dziać?Wolałabym wiedzieć aby ewentualnie przewidzieć w którym miejscu znowu moga pojawić sie nagle,nastepne puste placki?Proszę o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.