Swędzenie skóry głowy od około miesiąca

witam, od około miesiąca zaczęła mnie swedziec skóra głowy. Przez długi czas używałem szamponu head and shoulders, lecz postanowiłem zmienić na inny szampon. w internecie przeczytałem że może pomóc szampon Hihi, lecz nadal jest to samo.. ciągłe swedzenie i sypie się jakiś "pyłek" z głowy. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Witam,
domyślam się ,iż to co sypie się Panu to łuszcząca skóra głowy-potocznie zwana łupieżem.Proszę używać szampon Nizoral. Jezeli nie będzie widocznej poprawy proszę udać się na konsultację do lekarza -najlepiej dermatologa lub medycyny estetycznej
/byc może Pana skóra głowy będzie wymagała silniejszego środka-wydawanego na receptę/