Swędzenie skóry głowy po wysiłku fizycznym

Witam, od kilku dni mam nastepujacy problem: strasznie swedzi mnie skora glowy, szczegolnie przy cwiczeniach fizycznych w ktorych podnosi sie cisnienie w glowie. swedzenie narasta do tego stopnia ze musze sie drapac oraz pojawia sie pieczenie skory twarzy oraz szyj. Na rece: od nadgarstka do lini barku pojawiaja sie male babelki cos a la ugryzienie komara tylko znacznie mniejsze, swedza i po paru godzinach znikaja, zostaje tylko lekkie zaczeriwnienie i znika.

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na uczulenie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.