Swędzenie skóry głowy, szyi, pleców i pachwin

Witam Od miesiąca strasznie swędzi mnie skóra, a mianowicie skóra głowy, szyja, plecy, pachwiny. Nieuniknione jest przy tym drapanie się, po którym wychodzą bąble jak po ukąszeniu komara. Codziennie piję wapno, może delikatnie to pomaga... na chwilę. Co w takim wypadku powinnam zrobić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana konsultacja dermatologiczna, stosuje Pani jakieś nowe kosmetyki? szmpn, żel?
Pozdrawiam