Swędzenie skóry i czerwone wykwity

Witam, chciałem zapytać, ponieważ mam ostatnio następujący problem - wieczorem, po kąpieli, lub w miejscu w którym się podpieram np. kiedy leże i podpieram się ręką pojawia się świąd i wykwity alergiczne, problem w tym, że w moim otoczeniu, diecie kompletnie nic się nie zmieniło, a problem występuje tylko wieczorem na ramionach, udach i łydkach. Będę bardzo wdzięczny za pomoc Pozdrawiam Mateusz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy rzeczywiście najpewniej mają tło alergiczne. Warto zwrócić uwagę na przedmioty z którymi ma Pan kontakt - pościel, mydła, proszki, koce, itd? O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.