Swędzenie skóry i krostki wypełnione płynem

cała skóra mnie swedzi bardzo mam plamki krostki które rozdrapuje tak swedza albo sa one wypełnione płynem albo suche robia sie rany córka 11 lat ma tez poczatki mam to wszędzie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie wybrać się z powyższymi objawami do dermatologa, od razu może się Pani wybrać razem z córką. Bez badania nie można określić czym powyższe zmiany mogą być spowodowane. Koniecznie lekarz musi je obejrzeć.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.