Swędzenie skóry na nogach i przedramionach

Mam 28 lat. Jakiś tydzień temu zaczęła mnie swędzieć skóra na nogach i przedramionach. Żadna wysypka się nie pojawiła, jedynie małe i chwilowe zaczerwienienia tuż po kąpieli. Przez 2 noce prawie nie spałam przez swędzenie. Lekarka przepisała Telfexo i swędzenie w 85% ustało. Badania krwi, morfologia wszystko w normie, OB 7 czyli też w normie. Zauważyłam jednak spadek wagi, z 57 do 53 kg w czasie 3 tygodni. Nie jestem na diecie, mam siedzącą pracę i apetyt bez zmian. Jakie badania zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po dokładnym zebraniu wywiadu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.