Swędzenie skóry na plecach i w okolicy pępka

Witam.Od jakiegos miesiaca w okolicy krzyza posiadam swedzenie skóry były małe krostki ,znikneły ale skóra dalej swedzi a od paru dni zaczał pepek swedziec a nie ma znaku ugryzienia itd.dlatego prosze o odp.czy to cos powaznego??

Aleksander Ropielewski

Niestety bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny zmian skórnych i ew. sposobu ich leczenia.