Swędzenie skóry po odstawieniu Izoteku

Używałem leku Izotek/Axotret , odstawiłem go po 2 miesiącach ponieważ powodował nudności, od momentu odstawienia strasznie swędzi mnie skóra, szczególnie na goleniach, udach, pośladkach, tułowiu, genitaliach, pojawiły mi się wykwity podobne jak przy ukąszeniu komara, które swędzą i czerwienią się podczas drapania. Świąd mocno uaktywnia się w ciepłych pomieszczeniach, pod kołdrą i podczas gorącej kąpieli, leczyłem się już na świerzbowca i nie pomogło. Skóra jest bardzo sucha. Pomocy :(

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym udanie się na wizytę do dermatologa celem oceny zmian i zastosowania odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam