Swędzenie skóry po wprowadzeniu diety detoks

Witam. Jestem kobieta-34.Nigdy na nic nie mialam alergii.Jakies 4-5tyg temu zrobilam sobie diete detox-zdrowa.Ogolnie naleze do osob o zdrowym trybie zycia. Mianowicie od jakis 4 tyg straszjnie swedzi mnie skora, cale cialo od szyji az po stopy.Pojawily sie male krostki ale tylko kilka, niewidoczne.Juz sobie z tym nie radze,swedzenie bardzo meczy-szczegolnie piersi, pachy i brzuch.nawet nie wiem o co prosic w aptece.w chwili obecnej eliminuje nabial,ale efekty malo widoczne sa.brak objawow AZP

Witam Panią,

Proszę udać się do dermatologa, swędzenie skóry wcale nie musi mieć związku z zastosowaną dieta detoksykującą.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk