Swędzenie skóry po zarażeniu świerzbem

Witam. rok temu na wyjeździe zaraziłam sie świerzbem. Byłam u trzech dermatologów ktorzy przepisywali mi masci siarkowe w koncu po 3 mies swedzenie ustało. Od jakis trzech tygodni znowu swędzi mnie skóra na nadgarstkach, pośladkach i troche na nogachi jak drapę wyskakują mi bomble. Wczoraj w nocy obudziłam się bo tak mnie swędziało. Czy możliwe jest że po 9 mies choroba powróciła??;(:(nie mam już siły...

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do dermatologa.