Swędzenie skóry po zmęczeniu w wyniku zmęczenia

Swędzenia pojawia się w miejscach gdzie jest cieplej oraz gdy nastąpi zmęczenie podczas wysiłku. Swędzenie ma tez miejsce w sytuacjach stresowych. Czerwone plamy znikają bardzo szybko. Ułatwia to zwilżenie ciała chłodna woda lub też położenie się na zimnej powierzchni. Sędziawka pojawia się zazwyczaj w okresach jesiennych lub wczesno wiosennych. Zjawia sie u mnie raz na kilka lat. w tym roku czas jej trwania jest długi bo od początku września. Nie wiem czy nie ma to związku z urządzeniem pszczo

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarł Pan pytania do którego miałbym się wypowiedzieć. Mogę jedynie zaproponować udanie się do dermatologa.