Swędzenie skóry, podwyższona temperatura ciała, wysypka i zmęczenie po kontakcie seksualnym

Witam. Jakieś trzy miesiące temu miałam kontakt seksualny z partnerem, który miał juz wiele kobiet. Na początku zrobiliśmy to bez prezerwatywy, później w trakcie ją założył. Jednak od tamtego czasu zaczęła mnie swędzieć skóra, miewam temperaturę w zakresoe 36,6 - 37,2, cały czas jest mi zimno, jak wychodze na dwór to dostaję wysypki na rękach, nogach oraz twarzy jak również pieką mnie uszy. Czuje ogólne zmęczenie. Dodam też że ostatnio miałam wyrywane 4 zeby. Czy to moze być cos poważnego?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto skorzystać z porady wenerologa gdyż może być to objaw infekcji przenoszonej drogą płciową.