Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 5 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzenie skóry przy antykoncepcji

mam czerwone i luszczajoce odbyt moja skura i penis jest czerwony a moja dziewczyna ma okregi na nogach i plecach kture swedza ja muwila mi ze to uczulenia od kota ale bylem z kotem u weterynarza i to nie jest to czy ona moze miec to z powodu stosunku z innym partnerem? stosujemy tylko concepcje na pigulkach prosze o szybkom odpowiedz
ponad rok temu

Witam serdecznie, Tabletki antykoncepcyjne, w zasadzie jak wszystkie leki mogą powodować wystąpienie wysypki i świądu. Tego typu objawy pojawiają się jednak tylko u osoby przyjmującej pigułki. Stosunek z innym partnerem również jest mało prawdopodobną przyczyną Państwa dolegliwości. Niestety trudno jest powiedzieć cokolwiek więcej bez przeprowadzenia badania. Proszę skonsultować się z dermatologiem.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy