Swędzenie skóry przy antykoncepcji

mam czerwone i luszczajoce odbyt moja skura i penis jest czerwony a moja dziewczyna ma okregi na nogach i plecach kture swedza ja muwila mi ze to uczulenia od kota ale bylem z kotem u weterynarza i to nie jest to czy ona moze miec to z powodu stosunku z innym partnerem? stosujemy tylko concepcje na pigulkach prosze o szybkom odpowiedz
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Tabletki antykoncepcyjne, w zasadzie jak wszystkie leki mogą powodować wystąpienie wysypki i świądu. Tego typu objawy pojawiają się jednak tylko u osoby przyjmującej pigułki. Stosunek z innym partnerem również jest mało prawdopodobną przyczyną Państwa dolegliwości. Niestety trudno jest powiedzieć cokolwiek więcej bez przeprowadzenia badania. Proszę skonsultować się z dermatologiem.