Swędzenie skóry twarzy u 44-latki

Od roku mam swędzenie skóry twarzy tzn okolice nosa ,środek czoła powieki ,okolice brwi.Byłam u dermatologa zastosował rozex nie pomogło twarz zaczęła piec.Wyniki tarczycy są prawidłowe,z nerkami wszystko w porządku,poziom cukru też dobry,kał na pasożyty też ok.Wyniki trzustki i wątroby idealne.Stosowałam clemastinum tabletki oraz amertil bio nie pomogło.Jest to uczucie jak by fruwjący kurz łaskotał te obszary twarzy jak pada deszcz czy śnieg też łaskocze mnie w tych miejscach.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, jeżeli lekarz wykluczy przyczyny z tej dziedziny proponuję udać się do lekarza reumatologa.