Swędzenie skóry ucha

Mojemu mężowi schodzi skóra w uszach... czy to możliwe? widać u niego tu przy ujściu "dziurki" kawałeczki skóry, często go tam boli właśnie skóra. w środku ucho nic nie boli, ale właśnie tu przy samym ujściu. często też jeśli mocniej pociągnie się za ucho to pęka "poduszeczka" przy złączeniu ucha z głową, jak można mieć tak wrażliwe uszy? co można zrobić w takiej sytuacji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta u specjalisty laryngologa.