Swędzenie sóry pomimo 2,5-miesięcznego leczenia świerzbu

od 2,5 mc mecze sie ze swierzbem dermatolog zalecil crotomiton zeszlo potem wyszlo lekarz rodzinny zalecil masc i plyn crotomiton mija kolejny mc 5 letni syn sie ciagle drapie pomimo stosowania w domu jest czysto wszystko prasuje nawet skarpetki posciele i nadal nic prosze pomozcie jaka inna masc tabletki co kolwiek zeby tego sie pozbyc nawet olejek z drzewa herbacianego nie pomaga

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku skuteczności zastosowanego leczenia konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.