Swędzenie sutka prawej piersi

Dzień dobry, co jakiś czas, nie wiem dokładnie co ile - swędzi mnie sutek prawej piersi. Swędzenie ustaje po kilku godzinach. Swędzi mnie wyłącznie ten sutek. Drugi nigdy. Trochę się martwię. Nie zauważyłam żadnych innych zmian, sutek wygląda raczej w porządku, nie jest wciągnięty, nie wydobywa się z niego płyn, podczas samobadania piersi również nie wyczułam nic niepokojącego. Zastanawia mnie, jakie mogą być przyczyny i czy powinnam pójść do lekarza? Dziękuję.

Najpierw na wszelki wypadek proszę pójść na USG piersi. Jeśli wszystko będzie w porządku, proszę udać się do dermatologa, na pewno pomoże.