Swędzenie u partnera po współżyciu

Mam pewien problem, tzn. młj chłopak ma i nie wiemy, co może być przyczyną tego. Praktycznie po każdym współżyciu mój chłopak ma jakieś uczulenie na członku i go to swędzi. Co może być przyczyną tego? Używam płynu do higieny intymnej z kwasem mlekowym. Czy to może być przyczyną jego swędzenia, jakieś uczulenie od tego płynu??? W ten sam dzień co współżyjemy i czasem na drugi dzień też ma to swędzenie, ale po 2 dniach przechodzi, mi nic nie dolega po naszym współżyciu, a mu tak. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję :)

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyną dolegliwości opisanej przez Panią rzeczywiście może być podrażnienie - na stosowany płyn, na lateks, na jakieś kosmetyki stosowane  przez Panią. Jednak mogą to być również objawy grzybicy, u Pani może być przebieg bezobjawowy. Najlepiej zmienić płyn do higieny intymnej, jeżeli to nie przyniesie efektu, będzie trzeba udać się do lekarza. Jeżeli zostanie rozpoznana grzybica, będzie konieczne leczenie zarówno Pani, jak i partnera.

Pozdrawiam.