Swędzenie w gardle i katar

Z góry chcialbym przeprosic za brak polskich znakow w tej wiadomosci, ale przebywam za granica. Normalnie sprawa specjalnie bym sie nie przejal jednak choruje raz do roku, a obecna sytuacja ciagnie sie od tygodnia. Pomijajac katar i chorobowe otumaninie bo dziwne swedzenie w gardle. Bolu gardla nie mam ani troche a kaszel jest zarówno suchy jak i mokry (zalezy czy w gardle zbierze mi sie wydzielina).Kaszel jest nieustepliwy i uniemozliwia mi spanie (w bezruchu jest bardziej nasilony).

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.